Menu
MŠ Hodonice
Mateřská
škola
Hodonice

! Zápis do MŠ na školní rok 2024/2025 se uskuteční v úterý 7.května !

O škole

Mateřská škola je zapsána do rejstříku školských právnických osob. Od r. 2003 je příspěvkovou organizací zřizovanou statutárním orgánem obcí Hodonice. Mateřská škola se nachází ve středu obce, vedle kostela. Má kapacitu 100 dětí. Součástí mateřské školy je školní jídelna.

S dětmi pracují plně kvalifikovaní pedagogičtí zaměstnanci mateřské školy.

Vzdělávání dětí a jejich všestranný rozvoj je zajišťován v pěti věkově rozdělených třídách. Školní vzdělávací program, zázemí mateřské školy, okolní přírodní prostředí i pestré formy spolupráce s jinými organizacemi, subjekty a dobrovolníky poskytují možnosti realizace přírodovědných, badatelských, polytechnických, poznávacích, pohybových a společenských aktivit. Součástí budovy školy je dvorek a vlastní oplocená zahrada v přírodním stylu s herní plochou a herními prvky. Mateřská škola organizuje akce pro děti, celou rodinu i veřejnost, umožňuje předškolákům výuku plavání a návštěvu divadla ve Znojmě, dále pohybový kroužek Zumby, to vše za úplatu. Jde o dodavatelské aktivity. Jsme ekologicky zaměřená MŠ. Našim společným cílem jsou spokojené děti, spokojení rodiče a učení hrou.

O škole

Počasí

dnes, středa 24. 4. 2024
déšť 5 °C 3 °C
čtvrtek 25. 4. déšť 7/3 °C
pátek 26. 4. polojasno 11/1 °C
sobota 27. 4. slabý déšť 17/6 °C

Mohlo by Vás zajímat